Ïжа Поради Що вiдвiдати

Романтична вечеря у потязі

Вечеря вдвох чи компанією друзів у незвичному місці гарантує яскраві спогади надовго. Одне з таких місць – це старовинний потяг, що курсує в різних частинах Нідерландів.

dinner Train_фото фб dinner trein

Вечеря у вагоні-ресторані потяга Dinner Train вже декілька років дуже популярна серед нідерландців.

  • Dinner Train_фото-Mark van der Meer
  • DinnerTrain_фото - сайт bijzonderuiteten

Щотижня з п’ятниці по неділю потяг відправляється з різних залізничних вокзалів країни та робить дві поїздки за день. Відразу після відправлення працівники розпочинають подавати їжу та напої до столиків. Відвідувачі цього закладу отримують не тільки смачну вечерю, але й дивовижну можливість насолодитись краєвидами з вікна. За дві години потяг повертається на той самий вокзал, звідки відправлявся.

dinner train 1 клас

Цей проєкт був розпочатий майже десять років тому, після того, як до залізничної компанії звернулись з замовленням відвезти групу нідерландців до Німеччини на перегляд футбольного матчу. Під час подорожі вони також хотіли смачно  повечеряти. Їх замовлення було виконано та на цьому вирішили не зупинятись. Так з’явився проєкт Dinner Train, який перекладається як “вечеря в потязі”.

Сьогодні в потязі є різноманітні меню: класичне, першого класу, тапас-бар. Меню оновлюється кожні 4 місяці, тому раджу передивлятись меню за пару тижнів до відвідування закладу.

dinner

Така романтична вечеря – це фантастичне доповнення до вашої відпустки у Нідерландах або незвичне проведення вільного часу, про яке ви будете залюбки згадувати. Замовити вечерю в потязі можна через їх сайт. Напої сплачуються додатково.

У потязі столи на дві та чотири персони. За бажанням також можна обрати стіл у затишному куточку.