Гаага Екскурсії Музеї

Маурітсхаус – королівська скарбниця мистецтва

Музей Маурітсхаус входить в четвірку музеїв світу з найкращою колекцією картин нідерландських художників 17 ст. Володіти такими картинами мріє чи не кожний музей у світі.

Маурітсхаус – це справжнісінький палац 17 ст., який знаходиться у самому серці Гааги. Відвідувачів вражає не тільки розкішна колекція картин, але й вишукані інтер’єри. Піднімаючись сходами у виставкові зали відразу з’являється відчуття, що потрапив на офіційну зустріч до короля.
У 17 ст. Йоган Маурітс замовив будівництво власного палацу. Припускають, що будівництво йому обійшлось у декілька мільйонів євро, у перерахунку на наші гроші. Фантастична сума навіть у наші часи. У цьому палаці він планував жити, але отримавши нову робочу пропозицію, погодився та поїхав за світ очі.
На початку 19 ст. за наказом короля Вільяма I в цій будівлі був започаткований музей. Основою колекції стали витвори мистецтва, які збирали штатгальтери Вільям IV та Вільям V Оранський. Вже упродовж 200 років колекція постійно поповнюється. Адміністрація музею вдається придбати найцікавіші та найбажаніші роботи, які варто побачити. Серед робіт постійної колекції можна побачити роботи Бреугеля, Рубенса, Рембрандта, Вермеєра, Мемлінга, Франса Халса, Поттера, Гойєна та інших.
Муаурітсхаус унікальний не тільки своєю колекцією, але ще й своїми аутентичними інтер’єрами в розкішних залах. Ліпнина на стелі та стінах, різьба по дереву, грізаліс та неймовірні розписи на стінах та стелі не залишають байдужим нікого.
Під час екскурсії ми познайомимось лише з деякими найцікавішими роботами. Поговоримо також про інтер’єр будівлі та, його першого власника, Йогана Маурітса. Його портрет займає достойне місце у постійній колекції музею. 

 Вартість: 
- за групу від 1 до 6 людей € 120, 
- за групу від 7 до 10 людей € 150, 
- за групу від 11 до 15 людей € 180.
Діти до 8 років - безкоштовно.
Тривалість екскурсії - 1,5-2 години.
У вартість не входить вартість вхідного квитка.