Амстердам Екскурсії

Амстердам. Гроші та спокуса

Чи замислювались ви колись над тим яким саме був Амстердам у сімнадцятому столітті? Як він з маленького провінціального містечка перетворився на світову столицю торгівлі?

Екскурсія Амстердам канал велосипед

Ця екскурсія Амстердамом перенесе нас у ті часи. Ми почнемо нашу екскурсію на каналі Singel, недалеко від залізничного вокзалу, та пройдемось аж до квіткового ринку.

Побачимо на власні очі як розбудовувалось місто. Я розповім історії людей які мешкали в палацах вздовж каналів, ким вони були та звідки з’явились в Нідерландах. Адже вони вирішували долю не тільки міста, а й цілого світу.

Екскурсія Амстердам затишна вулиця

Довгий час Амстердам був невеличким містом зі своєю гаванню, яка забезпечувала існування цього містечка.
Але наприкінці шістнадцятого століття все  цілком змінилось. Стався справжнісінький бум!

Тільки-но уявіть собі сотні кораблів, які припливали у, ще недавно, тиху гавань Амстердаму, а тепер тут вирує життя. Торгівля кипить. Розвантаження та завантаження кораблів не зупиняється ані на хвилину. Для багатьох це стало своєрідним сигналом переїжджати в Амстердам у пошуках кращої долі.

Тисячі людей прибувало сюди чи не щодня. Вони мали різний статок та різне походження, але всіх їх поєднувала сумісна мета – залишитись жити в Амстердамі та піймати вдачу за хвіст.

Екскурсія Амстердам канал човен

Для когось це означало знайти собі постійну роботу та змогу сплачувати житло та харчування. Для інших – це примножити свої статки, збільшити свою владу та коло знайомих. Жінки мріяли вдало вийти заміж, а їх батьки вже подумки підшукували найкращу партію. Звісно найкращу для свого збагачення.

Місто росло шаленими темпами. Саме в ці часи з’являються відомі канали з шикарними будинками – Сінгел, Херенграхт та Кайзерграхт. Ці будинки мав хтось будувати, обслуговувати та доставляти товари для їх власників. Так з’явився район Йордан.

Екскурсія Амстердам пуста вулиця вздовж каналу

Але гроші приносять з собою не тільки розкіш, але й численні спокуси. Гуляючи вздовж каналів, я розповім вам які самі спокуси були популярні в ті часи та які з них популярні й досі. Які покарання за це були і як змінювалось ставлення суспільства та влади до них упродовж кількох століть.

Екскурсія Амстердам міст люди

Ця екскурсія Амстердамом розповість вам не тільки історію минулого, але й допоможе зрозуміти сучасне життя в місті.


Вартість: 
- за групу від 1 до 6 людей € 120, 
- за групу від 7 до 10 людей € 150, 
- за групу від 11 до 15 людей € 180.
Більша кількість людей у групі за домовленістю.
Тривалість екскурсії - 2-2,5 години. За цей час ми проходимо приблизно 4 км у зручному для вас темпі.
У вартість не входить сплата їжі та напоїв