Амстердам Екскурсії

Амстердам. Там, де все починалось

Екскурсія проходить по найстарішій частині міста – від De Wallen до Єврейського кварталу. Де Валлен перекладається, як “вал” або “земляний насип”. Саме на цих насипах і утворилось поселення Амстердам. Упродовж століть воно розбудовувалось та змінювалось і в решті решт отримало той вигляд, який ми спостерігаємо сьогодні. 

  • мальовничий канал Амстердама
  • площа Дам, серце Амстердама

Ми пройдемось старовинними вуличками та затишними провулками, помилуємось фантастичними краєвидами на канали та зробимо купу фотографій.

Під час прогулянки побачимо залишки середньовічного городського муру та браму, яка з часом змінила свою функцію, але не зовнішній вигляд. Ми дізнаємось де саме було започатковано місто Амстердам та що стало причиною стрімкого розвитку міста. Чому вже у 17ст. Амстердам був шалено популярним по всій Європі й що шукали в ньому люди з усіх куточків світу? 

Ми поговоримо про кривенькі будинки та дізнаємось чому їх так багато в місті. А ще про крюки на них та великі вікна та чому в Амстердамі так багато каналів. Побачимо будинок в якому жив та творив Рембрандт, дізнаємось як він жив і чому він такий популярний.

Заглянемо в декілька затишних двориків, які не видно з вулиці, та дізнаємось їх історії. Один з них – Бегінаж, місце, де мешкали бегінки. Фантастична релігійна течія, яка існувала багато століть аж до 2013 року. Щодня це місце відвідують тисячі людей, але не дивлячись на таку шалену популярність, Бегінаж залишається острівком тиші та спокою у самому серці Амстердама.

  • шлюз Святого Антонія
  • канал Амстердама, церква Амстердама

Ми побачимо головну площу міста – площу Дам, на якій і сьогодні вирує життя. Дізнаємось захопливу історію Королівського палацу, який насправді не палац і про церковну вежу, яку так і не добудували.

Охопити все за коротку екскурсію неможливо, але почутого і побаченого вам точно вистачить на багатогодинну розмову з друзями чи рідними аж до світанку.

Нашу екскурсію ми завершимо дегустацією смачним оселедцем чи іншими морепродуктами та відвідуванням Квіткового ринку. Родини та групи з дітьми також завітають у гості до мишенят Джулії та Сема.


 Вартість: 
- за групу від 1 до 6 людей € 120, 
- за групу від 7 до 10 людей € 150, 
- за групу від 11 до 15 людей € 180.
Тривалість екскурсії - 2-2,5 години.