Амстердам Екскурсії Музеї

Музей ван Гога. Геній чи божевільний

Музей ван Гога – найпопулярніший музей в Нідерландах. Місце куди мріють попасти мільйони людей. Але щоб зрозуміти ван Гога не достатньо просто побачити його роботи, тому що його картини це набагато більше.

Спальня в Арлі, 1888, музей ван Гога

Музей ван Гога – це місце, де зібрана найбільша колекція його робіт та листів брату Тео. Саме тому відвідування цього музею – це найкращий спосіб розібратись ким був Вінсент, що робить його унікальним митцем та чому його так люблять мільйони людей.

Вінсент ван Гог — невизнаний геній при житті та засновник нового напрямку у художньому мистецтві. Він прожив усього тридцять сім років та доволі пізно взявся за пензель, але це не завадило йому змусити увесь світ говорити про нього та його картини.

Його долю важко назвати легкою. Він багато переїздив та часто змінював професію. Але його бажання допомагати людям та звертатись до їх душ було незмінним. Доволі довгий час Вінсент шукав відповіді на різні запитання в Біблії. Навіть хотів присвятити цьому усе своє життя, але у долі були інші плани.

екскурсія музей ван Гога

Він вперше взяв у руки фарби лише у двадцять сім років. Для того, щоб стати справжнім художником, це дуже пізно. Малюванню вчаться роками, витрачаючи на відпрацьовування техніки тисячі годин. Але його нестримне бажання малювати підтримувало його. Саме тому він відчайдушно працював упродовж решти життя. Інколи по дванадцять годин на день.

Музей ван Гога
Їдці картоплі,1885, музей ван Гога

В музеї ми разом з вами пройдемо шляхом його останніх десяти років життя. Подивимось на те, як змінювалась його техніка виконання робіт. Як змінювався він сам та його навколишнє середовище. Спробуємо разом розібратись які події життя вплинули на нього, від якого болю він намагався втекти й чи вдалось це. 

Дізнаємось:

  • коли саме на його картинах з’явились кольори та чому це сталось; 
  • хто та що його надихало на працю; 
  • що трапилось в його житті; 
  • чому він відрізав собі вухо. І чи відрізав він його взагалі?
  • які події стали фатальними; 
  • хто був його друзями, а з ким він так і не зміг знайти спільної мови.

 Вартість: 
- за групу від 1 до 6 людей € 120, 
- за групу від 7 до 10 людей € 150, 
- за групу від 11 до 15 людей € 180.
Діти до 8 років - безкоштовно. 
Тривалість екскурсії - 2 години. 
У вартість не входить сплата вхідного квитка