Екскурсії Ротердам

Роттердам – місто хмарочосів

Упродовж століть Роттердам змагається з Амстердамом за звання найкращого у будь-якому напрямку та галузі. В деяких з них сучасне місто на річці Маас вже давно попереду, чим сильно дратує амстердамців.

Винна гавань

Роттердам відомий у світі своїм найбільшим та найсучаснішим портом у Європі. Щороку він ставить рекорди за кількістю розвантажень. Влада міста вирішила не зупинятись на цьому і повторити цей успіх на вулицях міста. Амбіційні архітектори світу їдуть сюди, аби запропонувати свої найсміливіші проєкти житлових будинків, готелів, музеїв, парків і т.д. Влада їх уважно розглядає та, як не дивно, дає дозвіл на втілення. Якщо Роттердам не може похвалитись старовинною архітектурою, то чому б не зробити його найсучаснішим? 

  • Роттердам, порт
  • Ратуша, Роттердам

Місто існує вже майже вісім століть та ще, якихось 100 років тому мало велику кількість старовинної архітектури. Бомбардування міста 14 травня 1940 року назавжди це змінило. Лише декілька будівель у центрі міста залишились майже неушкодженими: міська ратуша, головний поштамт, церква Св. Лаврентія та Білий дім.

Роттердам, Markthal
Markthal

Після війни влада вирішила не відновляти старі зруйновані будівлі, а побудувати на їх місці нові, сучасні та більш комфортні. Це продовжується й у наші часи. Так з’явився комплекс Markthal, у якому знаходиться критий ринок, 228 квартир та багаторівневий підземний паркінг. До речі, стеля та стіни ринку вкриті фантастичним зображенням “Ріг достатку” і його розмір сягає площі двох футбольних полів. У 80-х роках у місті побудували проєкт “Кубики”, які приїздять подивитись з усього світу. Торік побудували ще одну неймовірну будівлю – сховище музею Depot Boijmans Van Beuningen, як вже встигли прозвати горщик за його форму.

Роттердаму є чим пишатись і одне з них – це теолог та мислитель Еразм Роттердамський, який народився у цьому місті, покинув його у ранньому віці та більше ніколи сюди не повертався. Може й дарма? 

Саме з Роттердаму почали відправлятись перші кораблі до Америки. У місто приїздили тисячі людей аби незабаром відправитись у довгу подорож до країни великих можливостей. Як не дивно, не всі сідали на корабель, деякі з них залишались “ненадовго” у Роттердамі, але так нікуди й не поїхали. Сьогодні з цієї набережної відправляються круїзні лайнери. 

Роттердам продовжує розвиватись та вже за кілька років обіцяє реалізувати декілька надзвичайних проєктів.


Вартість: 
- за групу від 1 до 6 людей € 120, 
- за групу від 7 до 10 людей € 150, 
- за групу від 11 до 15 людей € 180.
Більша кількість людей у групі за домовленістю.
Тривалість екскурсії - 2-2,5 години. За цей час ми проходимо приблизно 4 км у зручному для вас темпі.
У вартість не входить сплата їжі та напоїв