Ïжа Поради

Dutch Tulip Vodka

Цікавитесь, щоб такого незвичного привезти з Нідерландів? Тоді зверніть свою увагу на Dutch Tulip Vodka.

Dutch Tulip Vodka – високоякісна горілка, яка зроблена з…. цибулин тюльпанів. Так, на перший погляд, це здається неможливим, але виробники цього напою наполягають, що це правда. Двоюрідні брати Йоріс і Барт – власники крафтового лікеро-горілчаного заводику. Саме їм прийшла ідея створити горілку з цибулин тюльпанів.

Bart Bouter ліворуч та Joris Putman праворуч

Власників багато що пов’язує з тюльпанами. По перше, вони живуть та працюють у регіоні, який нідерландською називається, bollenstreek (болленстрейк). Це регіон, який відомий на весь світ своїми квитковими полями цибулиних квітів (тюльпанів, гіацинтів, нарцисів тощо). По друге, свою компанію вони назвали “Clusius Craft Distillers” на честь Карла Класіуса. Саме Карл Класіус привіз у Нідерланди першу цибулину тюльпана і зробив все аби популяризувати цю дивовижну та тендітну квітку.

На сьогодні існує три види цієї горілки: Clusius Tulip Spirit Prestige Vodka, Dutch Tulip Vodka Premium і новий різновид Clusius Tulip Vodka

Для виготовлення однієї пляшки Dutch Tulip Vodka PURE необхідно 350 цибулин. Для цієї горілки використовують виключно нідерландські цибулини тюльпанів, тому вона й називається Pure. Для виробництва беруть тільки ті цибулини, що виросли на полях регіону болленстрейк. Процес ферментації продукту контролюється в ручну. Це на 100% місцевий, або як ще кажуть, крафтовий продукт. 

Для виготовлення Dutch Premium Blend використовують лише сорок цибулин, до яких додають алкоголь, що був зроблений з пшениці. Тому вона й коштує значно дешевше.

Скільки коштує? 
Пляшка Dutch Tulip Vodka PURE коштує 349,95€
Пляшка Dutch Premium Blend – 42,99€
Пляшка Clusius Tulip Vodka – 37,99€
Сьогодні цю горілку можна знайти в різних магазинах майже по всій території країни, а також в аеропорту Схіпхол.

УВАГА! Нагадуємо, що зловживання алкоголем може зашкодити вашому здоров’ю.
Цей пост несе суто інформативний характер. Наша команда за здоровий спосіб життя.


*фото взяти з сайта виробника