Ïжа Поради

Brownies&downieS

Brouwnies
Написаний Juliana

Фантастична історія дуже особливої кав’ярні, яка зачепить ваше серце.

Ця історія почалася у 2010 році у провінції Брабандт в одному невеличкому містечку. Саме там було відкрито перше кафе Brownies&downieS. Його головна мета – стати не просто гарним закладом, де готують найсмачніший торт Брауні, але й місцем, яке дає змогу працевлаштування особливим людям. Людям з розумовим відхиленням або тим, хто з якоїсь причини опинився поза межами ринку праці. Зазвичай, з причини інвалідності.

Він мріяв стати кухарем, а у життя були інші плани

Але все почалось набагато раніше. Тайс навчався на кухаря та мав знайти собі місце для стажування. У Нідерландах студенти зобов’язані самостійно його знаходити. I це виявилось не так легко, як гадалось. Після багатьох спроб, єдиним місцем, де його погодились взяти на стажування була школа  Bernadetteschool, де навчались діти з розумовими відхиленнями.

Тайс був не в захваті від такої примхи долі, але погодився. У перший день йшов туди без гумору та думав про те, що його чекає непростий час. Як це не дивно, але цього ж дня він кардинально змінив свою думку. Це був фантастичний досвід у домашній атмосфері.

Після закінчення навчання, Тайс мріяв розпочати власну справу та поєднати свій досвід роботи кухаря та стажування у школі Bernadetteschool. Так була відкрита перша кав’ярня, яка об’єднала однодумців.

Вже за рік Brownies&downieS стало шалено популярним місцем. Батьки інших дітей просили про відкриття нового закладу аби надати їм можливість працевлаштування. І це сталося! У сусідньому містечку була відкрита друга кав’ярня.

З 2012 року заклад працює по франшизі. Кількість кав’ярень беззупинно зростає. У 2015 році вони також відкриваються у Бельгії та ПАР! На сьогодні їх мережа нараховує вже 55 закладів.

Приблизно п’ять років тому їх заклад був також відкритий у Харлемі. Дуже швидко це місце завоювало шалену популярність не тільки серед місцевих жителів, але й серед гостей міста. Полюбила його і я, бо готують там дійсно смачно. І зараз мова йде не тільки про відомий торт, але й про сніданки з обідами.

Ще одна з переваг цього закладу полягає в тому, що тут зручно усім. Для великої компанії тут є великий стіл. Для закоханих пар або друзів зручні м’які дивани. Діти знайдуть тут гарний ігровий майданчик, де може провести довгий час.

Кав’ярня працює з вівторка по суботу з 9.00 до 17.00