Поради Чим зайнятись з дітьми Що вiдвiдати

ТОП-6 зоопарків Нідерландів

Усього у Нідерландах нараховується 60 зоопарків. Великих лише 13. Вони вражають своїм розміром та різноманітністю тварин та птахів. Нижче перелік найкращих зоопарків країни.

6. DierenPark Amersfoort (Амерсфорт, Barchman Wuytierslaan 224) – це набагато більше, ніж просто зоопарк. Його площа 20 га, на яких мешкають тварини, розбитий японський сад та є фантастичний мотузковий парк. Слони, носороги, жирафи, мавпи та птахи. До багатьох з них можна підпливти на човні!

DierenPark Amersfoort, зоопарк Амерсфорт, Нідерланди, жираф
фото з сайту DierenPark Amersfoort

5. Ouwehands Zoo (Rhenen, Grebbeweg 111) – єдиний зоопарк у Нідерландах, де можна побачити панду та ліс з ведмедями. Тут вони мешкають у природних умовах, а відвідувачі можуть за ними споглядати тільки на відстані.

Ouwehands Zoo, зоопарк Нідерланди Рейнен, гід Нідерланди
фото з сайту Ouwehands Zoo

4. Burger’s Zoo (Арнем, Antoon van Hooffplein) – один з найбільших зоопарків країни. В ньому тварини мешкають в умовах максимально наближених до природних. На території зоопарку є сафарі, океанаріум, мавпятник та багато іншого. Загалом в ньому проживає більш ніж 10 000 тварин!

Burger's Zoo, зоопарк Арнем, Нідерланди, гід Амстердам
Burger’s Zoo

3. Safaripark Beekse Bergen (Beekse Bergen 1, 5081 NJ Hilvarenbeek) –найбільший зоопарк країни. Його територія займає 120 га. В цьому сафарі парку мешкає близька 100 видів тварин та птахів, яки живуть у природних умовах. В цьому парку прокладені різноманітні маршрути: пішохідні, автівкою чи автобусом, або на кораблику. Щороку парк відвідує 1,2 млн гостей. Сьогодні цей парк – це ще й зона відпочинку біля води, кемпінги, бунгало та готель. З вікон останніх можна споглядати за тваринами прям з номера.

Beekse Bergen, сафаріпарк Нідерланди,
Beekse Bergen

2. Artis (Амстердам, Plantage Kerklaan 38-40) – найстаріший зоопарк Нідерландів. Був відкритий ще у 1838 році! Справжній тихий оазис у центрі столиці. Є тут і акваріум, і різні мавпи від маленької розміром з долонь дорослої людини до великих горил. Кілька років тому тут відкрили музей Micropia, в якому можна познайомитися зі світом мікроорганізмів. І у 2023 році знов відкрили для публіки музей Groote museum – музей флори та фауни.

Artis Zoo, зоопарк Амстердам, гід Амстердам
Artis Zoo

1. Blijdorp (Роттердам, Blijdorplaan 8) – найпопулярніший зоопарк країни. За рік його відвідує 1,5 млн гостей. Багато хто приїжджає сюди постежити за жирафами або мавпами, а потрапивши у підводний тунель зовсім не поспішає його покидати.

Blijdorp, зоопарк Роттердам, Нідерланди
фото з сайту зоопарку Blijdorp