Привіт!
Мене звати Ляна.

Я – гід та засновниця проекту “Julianatour”

У 2013 році переїхала в Нідерланди, у чарівне місто Харлем, залишивши успішну кар’єру топменеджера у Харкові. З кожним днем зростало моє захоплення цією країною, її архітектурою та устроєм. Так я почала заглиблюватись у чарівний світ її непростої історії. Історії успіху на затяжної кризи. 

Згодом я зрозуміла, що хочу не тільки дізнаватись щось нове, а й ділитись цими знаннями з іншими. Так я стала гідом. 

У 2018 році успішно закінчила навчання в ROC (Амстердам) за спеціальністю “Національний гід” та отримала диплом. З цього часу стала не просто закоханою людиною у свою справу, а й справжнім спеціалістом.

Я з радістю зустріну вас у зручному місці. Проведу найцікавішими місцями та розповім захопливі історії минулого та теперішнього життя. Зі мною буде цікаво та легко, тому що я сама не люблю монотонні розповіді аудіогіда та переповідання інформації з Вікіпедії. Цікаво, адже я постійно вчусь та дізнаюсь щось нове. Легко, адже моя розповідь без незрозумілих термінів та купи дат.

Я складу вам програму на весь період відпустки. Запевняю, вона буде унікальною, адже я врахую усі ваші побажання та інтереси. 

Я розповім вам де краще поїсти або випити кави, куди сходити на шопінг та чим зайнятись з дітьми. 

Я візьму на себе увесь клопіт організаційних питань для групових поїздок та бізнес-турів. Мій великий досвід роботи топменеджером допомагає врахувати усе та влаштувати першокласну поїздку. 

Я проводжу екскурсії по Амстердаму, Харлему, Гаазі, Роттердаму, Хорну, Лейдену, Алкмару, Заансе-Сханс та інші.

українськомовний гід Нідерланди, україномовний гід Амстердам